Novorodenecké fotenie

Moje najobľúbenejšie fotenie, moja špecializácia. Fotografie plné lásky, nehy, čistoty a emócií. Neopakovateľné okamihy, ktoré trvajú len krátko a viac sa nevrátia. Milujem fotiť týchto drobčekov. Snažím sa,  aby na fotke vyniklo práve novorodeniatko, jeho krása, krehkosť a nevinnosť. Samozrejmosťou je zachytenie emócií a lásky rodičov a súrodencov k dieťatku.

Pre tých, ktorým sa páčia prirodzené zábery, je určené fotenie FRESH 48. Je to fotenie reportážnym spôsobom, kde vyniknú emócie, autentickosť okamihov a všetko, čo čerstvo narodené bábätko robí krásnym.

V rámci spolupráce s  Nemocnicou Agel Košice Šaca ponúkam aj fotenie novorodeniatok priamo v pôrodnici, počas pobytu mamičky na šestonedelí. 

Portfólio - novorodenecké fotenie

FRESH 48

Prvé dni vášho bábätka zachytené reportážnym spôsobom.  Zábery neštylizované, autentické a prirodzené, fotené priamo v pôrodnici (možné iba na nadštandarde), prípadne v prvých dňoch u vás doma.  Nádherné spomienky plné emócií na prvé okamihy s vaším dieťatkom, na prvé stretnutia s najbližšou rodinou. Prvé dotyky, objatia, pohľady… Toto fotenie je určené tým, uprednostňujú jednoduché momentky bez polohovania bábätka, bez prikrášľovania a bez veľkej retuše.

Fotenie novorodencov v pôrodnici

Fotografie, ktoré zachytávajú bábätká doslova v prvých hodinách ich života.  V čase, keď sa mamička s dieťatkom ešte len spoznávajú. Tieto chvíle sú často sprevádzané silnými emóciami mamičky aj novorodeniatka. Zábery fotené priamo v nemocnici, ešte počas pobytu mamičky na šestonedelí.