Ľubka Ištoňová

Certifikovaná Newborn fotografka

Vitajte na mojej stránke.

Milujem fotenie, zvečnenie momentov, chvíľ, ktoré sú neopakovateľné a nevrátia sa. Vďaka fotografii však ostávajú stále s nami v podobe spomienok, ktoré vám vyčaria úsmev na tvári aj po rokoch…

Na začiatku som fotila všeličo. Novorodencov, deti, rodiny, reportáže, šport, portréty a dokonca aj produkty.  Najviac ma ale chytila za srdce novorodenecká fotografia a postupne som prišla na to, že to je ten smer, ktorému sa chcem venovať naplno. 

Milujem fotografovanie najmenších drobčekov. Na fotkách mám rada čistotu, jemnosť, minimalizmus. Preto používam minimum dekorácií. Snažím sa, aby na fotke vyniklo práve novorodeniatko, jeho krása a nevinnosť… Mojím cieľom nie je “cvakat”, ale zachytiť emócie, lásku medzi vami, rodičmi, a dieťatkom, lásku v rámci celej rodinky. Snažím sa, aby fotenie bolo nenútené, veselé a uvoľnené. Mám rada prirodzenosť. Teší ma, keď je fotenie pre vás zážitkom.

Musím však priznať, že aj reportáž a šport  mi ostali blízke. Stále rada fotím športové, kultúrne, spoločenské či iné akcie, hoci to už nie je tak často ako predtým.

No a keď práve nefotím, tak sa venujem mojej úžasnej a veľkej rodine. Mám 5 detí a skvelého muža, a všetkých ich  z celého srdca milujem.