referencie

Erika Kandráčová

S Ľubkou sa poznáme už dlho, preto sme neváhali osloviť ju na naše rodinné fotenie.
Sprevádza nás pri vzácnych okamihoch života už niekoľko rokov. Fotila nás v čarovnom čase očakávania malej Márie, zachytila naše prvé spoločné chvíle už v pôrodnici, jej prvý rok, prvé Vianoce a mnoho ďalších nezabudnuteľných momentov.
Spoluprácu s Ľubkou by som charakterizovala jedným slovom – ľudská.
Či už to bolo fotenie v pôrodnici, doma, v prírode alebo v ateliéri. Vždy sme sa vedeli dohodnúť . Na Ľubke oceňujem ústretovosť a trpezlivosť.
Okamihy zachytené na fotografiách nám pripomínajú naše vzácne momenty a ja verím, že nie sú posledné.

Paťa Hirková

Ďakujeme Ľubka za nádherné fotky 🥰💛💙 pre nás sú krásnou spomienkou už teraz a o pár rokov sa z nich budú tešiť spolu s nami ❤😍🥰 …. ďakujeme aj za úžasný prístup,👍👍 vrelo odporúčam každému 😍 aj keď to bolo náročné 😂😁 pokoj, ústretovosť a dobrá nálada nepúšťali nikoho z nás…ja som si aj pospala 🙈🙈😴… a ako matka veľmi oceňujem jemnosť a skúsenosti s akými si s deťmi pracovala ❤❤
Už sa teším na ďalšie fotenie

Dominika Sroková

Ľubka, ďakujeme krásne za vytvorenie krásnych spomienok v podobe foto. Bol to veľmi príjemne strávený čas, plný smiechu, pohody. Na to, že ja aj manžel sa nie až tak radi fotíme, bol to ozaj príjemne strávený čas. Ďakujeme za profesionálny prístup, krásne zábery a pre nás zachytené spomienky na krásne obdobie očakávania našej princeznej.  My sme ozaj veľmi spokojní a dokonca sa ti podarilo prehovoriť aj nášho trucujúceho synátora, aby spolupracoval.

Ľubku ozaj vrelo odporúčame či na fotenie rodinky , či bábätká, či v očakávaní , či… 🙂

Janka L.

Ďakujeme za fotky, budú navždy krásnou spomienkou na tehotenstvo aj novorodeniatko ❤️ Fotky sú jemné, nepreafektované, vyzdvihujú krehkosť bábätka.

Ak hľadáte niečo v duchu “v jednoduchosti je krása”, Ľubku určite odporúčam všetkými desiatimi 🤗.
A ako bonus máte trpezlivý prístup aj k nefotogenickým modelom a citlivé zaobchádzanie s bábätkom. Jednoducho profesionál, ktorý vie čo robí a robí to dobre. 

Daniela H.

Veľká spokojnosť s fotkami. Ľubka fotí krásne a okrem toho aj fotenie bol pre nás zážitok. Počas fotenia sme sa cítili príjemne. Veľmi ľudský a profesionálny prístup.

Ďakujeme krásne a určite odporúčame fotenie s Ľubkou pre všetkých, ktorí chcú mať krásne zväčnené spomienky na najkrajšie obdobie a k tomu aj zážitok z fotenia.