Informácie o fotenIACH

Každé fotenie je iné a ak chceme, aby výsledok bol čo najlepší, musíme sa naň pripraviť. Nielen ja fotogoraf, ale aj vy, klienti.  Pred fotením sa snažím s klientmi komunikovať o ich predstavách, o tom, čo očakávajú od fotenia a od výsledných fotografií, o tom, čo sa im páči, čím sú výnimoční, proste o všetkých faktoroch, ktoré ovplyvňujú fotenie.  Mojím cieľom je vytvoriť pre vás fotky, ku ktorým sa budete radi vracať po celý život, ktoré vám pripomenú dané obdobie vášho života, fotografie, ktoré vám vyčaria úsmev a oživia krásne spomienky v pamäti vždy, keď sa na ne pozriete.

Hoci všetky fotenia majú niečo spoločné, predsa každé fotenie má určité svoje špecifiká, ktoré je dobre poznať ešte pred fotografovaním, aby ste vedeli, do čoho idete. Preto som pre vás spísala najdôležitejšie informácie a odporúčania pre každý typ fotografovania zvlášť.

Ak vás zaujímajú aj iné veci, ktoré tu nenájdete, alebo ak sa chcete poradiť, či niečo prediskutovať, neváhajte ma kontaktovať telefonicky, mailom alebo cez kontaktný formulár