Iné fotenia

Hoci mojou špecializáciou a hlavnou náplňou je fotenie novorodeniatok, budúcich mamičiek a rodiniek,  pôsobím alebo som pôsobila aj v iných oblastiach fotografie.

Portréty a business portréty

Asi každý z nás potreboval aspoň raz v živote svoju vlastnú fotku. S portrétovými fotografiami sa stretávame už takmer všade, na sociálnych sieťach, v médiách, v podnikaní, pri prezentácii na internete alebo v rôznych dokumentoch či dokonca aj v životopise.

Špeciálnu kategóriu tvorí takzvaný biznis portrét. Fotografia, ktorá o vás napovie oveľa viac ako si myslíte.  Nielenže  vyzdvihuje charakteristické črty osobnosti ale aj jednoducho a výstižne prezentuje vašu prácu a vás v prostredí vášho povolania.

Reportážna a športová fotografia

Po fotení novorodeniatok je mojou druhou najobľúbenejšou oblasťou práve reportážna a športová fotografia. Fotografovanie pre rôzne športové kluby, profesionálne ale aj amatérske a mládežnícke. Fotografie plné emócií, radosti ale aj sĺz, silných zážitkov a často aj neuveriteľných športových výkonov.

Zábery zachytávajúce emócie a atmosféru rozličných kultúrnych, spoločenských a športových podujatí. Momentky zaujímavých situácií, ale aj dôležitých okamihov počas rôznych firemných či rodinných udalostí.

Pri takýchto foteniach musí byť často fotograf neviditeľný, ale zároveň musí byť “všade”. 

Umelecké, produktové a ostatné fotenia

Ukážka fotografií, ktoré sú môjmu srdcu blízke. Fotografické experimenty, romantika, ale aj architektúra a produkty. Také tie moje… Z každého rožka troška… Keď sa mi sem tam  podarí získať  chvíľku pre seba a zrealizovať niektorý fotografický projekt alebo nafotiť myšlienky a nápady, ktoré nosím v hlave.