Fotografické služby

Novorodenecké fotenie

Fotografie plné lásky, nehy, čistoty a emócií. Neopakovateľné okamihy, ktoré trvajú len krátko a viac sa nevrátia. Fotografovanie novorodeniatok je jedinečná príležitosť ako si zachovať spomienky na tieto výnimočné chvíle. Na fotkách mám rada čistotu, jemnosť, minimalizmus. Preto používam minimum dekorácií. Snažím sa, aby na fotke vyniklo práve novorodeniatko, jeho krása, krehkosť a nevinnosť. Samozrejmosťou je zachytenie emócií a lásky rodičov, hlavne mamičky k jej dieťatku.

V rámci spolupráce s Nemocnicou Agel Košice Šaca ponúkam aj fotenie novorodeniatok priamo v pôrodnici, počas pobytu mamičky na šestonedelí.

Tehotenské fotenie

Zábery nežné, romantické, decentné, ale aj odhaľujúce krásu tehotenského bruška. Fotky, na ktorých lásku k bábätku, ktoré nosíte pod srdcom, vidno hneď na prvý pohľad.

Tehotenstvo je jedno z najkrajších období v živote ženy. Každá mamička je počas neho výnimočne krásna a očarujúca. Snažím sa preniesť túto výnimočnosť do fotografií a vytvoriť tak nezabudnuteľné spomienky. 

Tehotenské fotenie je ideálne realizovať v 28.-32. týždni tehotenstva, kedy je už bruško pekne veľké, ale ešte neobmedzuje pohyb. Mamička je v tomto období väčšinou plná energie a nadšenia. Fotiť môžeme v ateliéri alebo vonku v prírode, podľa želania budúcich rodičov.

Rodinné fotenie

Zábava, hra, veselosť a autentickosť.  Rodinné fotenie je hlavne o detskej hravosti, spontánnosti a emóciách.  Nesie sa v uvoľnenej atmosfére, často býva plné smiechu a zážitkov.

Počas fotenia sa snažím zachytiť momenty, ktoré vystihujú vás a vašu rodinu, často vznikajú aj zaujímavé a netradičné fotky. Tieto sú potom spestrením a doplnením klasických rodinných portrétov a  vyvolávajú aj po rokoch živé spomienky na to, aké dieťa v čase fotenia bolo. 

Deti je možné fotiť v každom veku. Vždy sú niečím zaujímavé. Najmenšie deti je ideálne fotiť v ateliéri, pre starších drobcov odporúčam skôr exteriér, kde sa vedia veľmi rýchlo uvoľniť a byť samé sebou. Rodinné fotenie je možné realizovať kedykoľvek počas roka. Môže byť všeobecné alebo tématické či narodeninové.

Iné fotenia

Asi každý z nás potreboval aspoň raz v živote svoju vlastnú fotku. S portrétovými fotografiami sa stretávame už takmer všade, na sociálnych sieťach, v médiách,  v rôznych dokumentoch či v životopise. Špeciálnu kategóriu tvoria takzvané biznis portréty, na ktorých sa snažím vyzdvihnúť vašu osobnosť a prezentovať vás pri vašej práci.

Počas fotenia reportáží sa zas usilujem zachytiť atmosféru podujatia, kľúčové momenty, ale aj emotívne a zaujímavé momentky. Venujem sa fotografovaniu firemných eventov, športových podujatí, a tiež reportážam z rodinných, spoločenských či kultúrnych akcií.

Rada sa nechám nahovoriť aj na zaujímavé fotografické experimeny, projekty, alebo produktové fotky.