divadlo bibienfoto, Bibien Foto, predstavenie, fotenie kultúrnych akcii, reportáž, reportážne fotenie, reportážny fotograf, košice

PETER – o chlapcovi, ktorý nikdy nevyrástol

Minulý víkend som mala  s prívlastkom “kultúrny”.  Sobotný večer sa niesol v znamení hlbokých myšlienok vo filme Chatrč (áno, áno, aj vreckovku som  potrebovala 🙂 ). No a v nedeľu som sa s rodinkou vybrala  na Kalváriu na divadlo “Peter – o chlapcovi, ktorý nevyrástol”.

Petra Pana pozná hádam každý. Rozprávka o chlapcovi žijúcom v Krajine Nekrajine, kde sa nikdy  nedospieva. Príbeh o vílach, pirátoch, deťoch, bitkách, hrdinstve a zbabelosti, neláske i priateľstve.

Mladí saleziánski nadšenci na čele s Paľom Drškom, SDB. poctivo cvičili celú jeseň, aby nám nakoniec ukázali výsledok svojej práce…. ako sa vedia fantasticky vžiť do svojich rolí… ako vedia zaujať aj najmenšieho diváka… ako sa dajú aj jednoducho pripraviť profesionálne kulisy… ako sa z tichých plachých nesmelých môžu stať postavy plné energie, akčnosti s takmer profesionálnymi výkonmi (aspoň z pohľadu laika 😀 )

Ak teda máte radi rozprávky a túžite po peknom kultúrnom zážitku, ak sa nebojíte kapitána Hooka a nezľaknete sa pri streľbe, ak  ste dušou a srdcom stále aspoň trošku dieťa, tak si určite nenechajte ujsť reprízu tohto predstavenia.

Nuž a ak ešte stále váhate, či prísť, tak snáď vás nasledujúce zábery presvedčia….

Vaša Bibien

 

P.S. Pôvodne som fotiť vôbec nechcela, ale viete ako to je… profesionálna deformácia fotografa… no nevytiahnite foťák,  keď ho máte po ruke 😀 … no nefoťte, keď sa núkajú perfektné fotografie… nedalo mi… ale tentokrát sú to zábery len z pohľadu diváka, žiadne pobehovanie… žiadne fotenie na objednávku… proste len tak…